Çorlu’ya Yeni Hükümet Konağı Müjdesi

27.02.2013 15:54 Çorlu’ya Yeni Hükümet Konağı Müjdesi AK Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Çorlu’ya yapılacak yeni hükümet konağının müjdesini verdi.

Özlem Yemişçi, yeni yapılması gündemde olan Çorlu Hükümet Konağı’nın 2013 Yılı Yatırım Planı’na dahil edildiğinin haberini “Çorlu İçin Müjdeli Haber” başlığıyla Facebook sayfasından duyurdu.

 

“Bugüne kadar desteklerini esirgemeden sosyal medya başta olmak üzere her platformda bizleri takip edenler mutlaka bilecekler, geçtiğimiz hafta Çorlu’ya müjdeli bir haberimiz olacağını dile getirmiştik.

 

Sayın Başbakanımız ile yaptığımız görüşmelerin ardından kendisi, Türkiye genelinde yeni yapılması planlanan Hükümet Konağı ile ilgili olarak yapılan istek ve talepler arasında Çorlu’yu ilk sıraya aldı. Gerçekten bu bizim için çok önemli bir konu idi. Başbakanımızın bu kadar Çorlu’ya ilgisinin alakasının olması bizleri mutlu etmiştir. Bu Konuda Sayın Başbakan’a Çorlu Halkı adına bir kez daha en derin teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca tüm Tekirdağ Halkı için yatırımların devam edeceğini de belirtmek isterim.

 

Çorlu’nun yeni Hükümet Binası yeri Belediye Konutlarının olduğu yer olarak tespit edildi. Belediye Konutları üzerinde bulunan toplam 8 dönüm arazi üzerine yapılacak olan Hükümet Konağı 2013 yılı yatırım planına alınmış olup, en kısa zamanda hayata geçirilecektir.

 

Bu vesile ile, ilimizin daha çok gelişip kalkınması ve refah düzeyimizin artması için çalışmalarımızın devam edeceğinin bilinmesini ister, bu yolda bizlerden desteğini esirgemeyen herkese teşekkürü bir borç bilirim.”

Diğer SİYASET haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 734

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.